299 TL Üzeri Kargo Bedava, 299 TL 'ye Kadar Sabit 29.90 TL
1000 TL Ve Üzeri Alışverişlerinize Kişiye Özel Kupa Bardak Hediye !!! 1000 TL Ve Üzeri Alışverişlerinize Kişiye Özel Kupa Bardak Hediye !!! 1000 TL Ve Üzeri Alışverişlerinize Kişiye Özel Kupa Bardak Hediye !!! 1000 TL Ve Üzeri Alışverişlerinize Kişiye Özel Kupa Bardak Hediye !!!

Afarozdan Diyaloğa

Adet
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Garaudy bu kitabında, entegrizm duvarını aşmayı; bir yandan marksist entegrizmi, diğer yandan da yapılanmış Hristiyanlık entegrizmini müşterek bazı ilke ve amaçlar doğrultusunda buluşturmayı dener. . .

Ve bizi, bu kitapta, ulaşılmış olan sonuçlardan ziyade, onun süreçlerinin hayati önemde olduğunu anlamaktayız. . .

Bilhassa, bu süreçlerden elde edeceğimiz, gelecekteki diyalog yollarını açma model ve tasarımlarının öneemi çok büyük. . .

Buradaa da gürdüğümüz gibi hiçbir sorunun, temelden, felsefe ve doktrin düzleminde ele alınmadıkça üstesinndn gelinemyeceğini bir kez daha kavramaktayız. . Garaud, bilimsel entegrizm ile mitolojik ve hristiyani entegrizmi aşmak için, ilkeler ve amaçlar etrafında bir takım yakınlaştırma çabalarına girişmiş; bilimsel teorilerle mitolojinin sergilediği, , varlığı yorumlama ve bunu projeye ddönüştürme tavrını bir süreklilik ve tamamlyılığın iki evresi gibi değerlendiirilir. Böylece de, insanın makes olup yankılandığı hiçbiir düşünce, anlayış, inanışş ve tasavvur biçiminin, kökleri ve mebdei içinde ele alınan ''insan'' açısında anlamsız olamayacağını da vurgulamış olur. . .

Ürün Adı: Afarozdan Diyaloğa
Ürün Kodu: 2880000023715
Yazar: Roger Garaudy
Basım Yılı:
Kapak Türü: Karton Kapak
Sayfa Sayısı: 101
Kağıt Cinsi: 2. Hamur
Çevirmen:
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.

Eğer kargoyu saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Sipariş Destek
2
Yükleniyor...