299 TL Üzeri Kargo Bedava, 299 TL 'ye Kadar Sabit 29.90 TL
1000 TL Ve Üzeri Alışverişlerinize Kişiye Özel Kupa Bardak Hediye !!! 1000 TL Ve Üzeri Alışverişlerinize Kişiye Özel Kupa Bardak Hediye !!! 1000 TL Ve Üzeri Alışverişlerinize Kişiye Özel Kupa Bardak Hediye !!! 1000 TL Ve Üzeri Alışverişlerinize Kişiye Özel Kupa Bardak Hediye !!!

Işık Işık Kimdir? Yazarı Tanıyalım!

Tarih: 02.10.2023 12:32
Işık Işık Kimdir? Yazarı Tanıyalım!

Işıl Işık Kimdir? Yazarı Tanıyalım!

 

İstanbul'un kendine özgü atmosferinde doğmuş olan Işıl Işık, üniversite eğitimini Eskişehir Anadolu Üniversitesi'nde Turizm İşletme bölümünde başarıyla tamamladıktan sonra, Avustralya'nın büyüleyici şehri Sydney'de İş Yönetimi alanında yüksek lisans yapma fırsatı buldu. İş ve eğitim için dünyanın dört bir yanını gezip görmüş olan Işıl, 2017 yılından itibaren YouTube ve diğer sosyal medya platformlarında korku hikayeleri, paranormal olaylar ve gizemli olaylar gibi ilgi çekici konuları ele alan videolarıyla adından söz ettiriyor.

Korku, paranormal fenomenler ve gizemli hikayeler, insanların ilgisini çeken ve merak uyandıran konular arasında yer alır. Işıl Işık'ın bu tür içerikleri paylaşarak takipçileriyle paylaşması, onun bu alanda tanınmış bir figür haline gelmesine yol açmıştır. Onun özgün ve ilgi çekici yaklaşımı, bu tür hikayelere olan ilgiyi daha da artırmıştır.

Başlıca Eserleri;

1. Ona Kadar Say
2. Tünelden Önceki Beyaz Ev
3. Çatı Katı
4. Bodrum Katı
5. Paranormal Hikayeler
6. Korku Günlüğü
7. Yazma Cesareti
8. Semizotu Bilgesi
Sipariş Destek
2
Yükleniyor...