299 TL Üzeri Kargo Bedava, 299 TL 'ye Kadar Sabit 29.90 TL
1000 TL Ve Üzeri Alışverişlerinize Kişiye Özel Kupa Bardak Hediye !!! 1000 TL Ve Üzeri Alışverişlerinize Kişiye Özel Kupa Bardak Hediye !!! 1000 TL Ve Üzeri Alışverişlerinize Kişiye Özel Kupa Bardak Hediye !!! 1000 TL Ve Üzeri Alışverişlerinize Kişiye Özel Kupa Bardak Hediye !!!

Mektubat-ı Muhammed Ma'sum (2. Cilt)

Adet
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
İmam-ı Rabbani’nin oğlu olan Muhammed Ma‘suum Sirhind'i, 16. yüzyılın başlarından itibaren Hindistan alt kıtasında Naks¸bendiyye’nin bir kolu olarak tarih sahnesine çıkan Müceddidiyye ekolünün önde gelen ikinci büyük ismidir. Muhammed Ma‘sum’un Mektubat’ı, Naks¸bendi^lig?in Mu¨ceddidiyye kolunun 17. yüzyıldan itibaren hem silsile/ ekol hem de tasavvufi^ düşünce ve pratiği açısından nasıl konumlandığını gösteren çok orijinal bilgi ve belgelerdir.

Müstakimzade Süleyman Sadeddin’in yaptığı bu çeviri, Mektubat’ın tamamını kapsayan ilk Türkçe tercüme olma özelliğini taşımaktadır. Yrd. Doç. Dr. Mustafa Demirci’nin hazırladığı bu çalışma, Muhammet Masum hazretlerinin hayatı, eserleri ve tasavvufi görüşleri hakkında detaylı bilgiler vermektedir. Eserde Müstakimzade tercümesinin tamamı günümüze aktarılmış ve mektuplar tahlil edilmiştir

Ürün Adı: Mektubat-ı Muhammed Ma'sum (2. Cilt)
Ürün Kodu: 9786051593357
Yazar: Mustafa Demirci
Basım Yılı: 2017
Kapak Türü: Karton Kapak
Sayfa Sayısı: 598
Kağıt Cinsi: 2. Hamur
Çevirmen:
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.

Eğer kargoyu saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Benzer Ürünler
Sipariş Destek
2
Yükleniyor...