299 TL Üzeri Kargo Bedava, 299 TL 'ye Kadar Sabit 29.90 TL
1000 TL Ve Üzeri Alışverişlerinize Kişiye Özel Kupa Bardak Hediye !!! 1000 TL Ve Üzeri Alışverişlerinize Kişiye Özel Kupa Bardak Hediye !!! 1000 TL Ve Üzeri Alışverişlerinize Kişiye Özel Kupa Bardak Hediye !!! 1000 TL Ve Üzeri Alışverişlerinize Kişiye Özel Kupa Bardak Hediye !!!

Serkan Karaismailoğlu Kimdir? Yazarı Tanıyalım!

Tarih: 26.09.2023 14:11
Serkan Karaismailoğlu Kimdir? Yazarı Tanıyalım!


Serkan Karaismailoğlu Kimdir? Yazarı Tanıyalım!

 

Serkan Karaismailoğlu, Hacettepe Üniversitesi'nde biyoloji alanında lisans eğitimini tamamladıktan sonra, aynı üniversitenin fizyoloji ana bilim dalında yüksek lisans çalışmalarına devam etmiştir. Bilim dünyasına adım attığı günden bu yana sinir bilimi ve insan yaşamını doğrudan etkileyen konularda yoğun bir şekilde çalışmaktadır.

Kariyerine büyük bir heves ve başarıyla başlayan Serkan Karaismailoğlu, 2009 yılında Ulusal Fizyoloji Kongresi'nde en genç araştırmacı ödülünü kazanmıştır. Ayrıca, uluslararası dergilerde yayınlanmış olan bir dizi makalesiyle bilimsel dünyada tanınmış bir isimdir.

Karaismailoğlu, "Kadın Beyni Erkek Beyni" ve "Beyinde Ararken Bağırsakta Buldum" gibi başarılı eserlerle okuyucularının karşısına çıkarak bilimle ilgilenenlerin ilgisini çekmeyi başarmıştır. Serkan Karaismailoğlu, bilim dünyasına katkılarıyla ve ilham verici çalışmalarıyla tanınan bir bilim insanıdır.
 

Eserleri;

1. "Dünyanın En Yalnız Beyni"
2. "Kadın Beyni Erkek Beyni"
3. "Pia Mater 1. Kitap"
4. "Arachnoid Mater 2. Kitap"
5. "Dura Mater 3. Kitap"
6. "Beyinde Ararken Bağırsakta Buldum"

Sipariş Destek
2
Yükleniyor...