299 TL Üzeri Kargo Bedava, 299 TL 'ye Kadar Sabit 29.90 TL
1000 TL Ve Üzeri Alışverişlerinize Kişiye Özel Kupa Bardak Hediye !!! 1000 TL Ve Üzeri Alışverişlerinize Kişiye Özel Kupa Bardak Hediye !!! 1000 TL Ve Üzeri Alışverişlerinize Kişiye Özel Kupa Bardak Hediye !!! 1000 TL Ve Üzeri Alışverişlerinize Kişiye Özel Kupa Bardak Hediye !!!

Avatar

Adet
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Gautier’i sıradışı bir yazar yapan, üslubu ve işlediği konuların birebir örtüşmesi-dir. Fantastik türdeki eserlerinde, ölümden sonra dirilmeye, doğaüstüne, okültiz-me çokça yer veren Gautier’in metinleri döngüsel bir içeriğe sahiptir; bir öykü-sünde yer verdiği ufak bir detay yıllar sonra bambaşka bir öyküsünde yeniden ortaya çıkar. Yazarın üslubunun adeta damgası olan bu tarz, bazen bir obje, ba-zen bir deyiş, bazen de kişilerle kendini gösterir. Avatar’ın kahramanlarından Oc-tave de Saville’in Arria Marcella’daki melankolik delikanlı Octavien’in reankar-nasyonu olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.
Budist bilgelerin yanında diz çürütmüş mesmerik bir doktor, umutsuz aşkı yü-zünden yatağa düşmüş melankolik bir delikanlı, kocasını taparcasına seven hay-ran olunası güzellikte genç bir kadın, cepheden yeni dönmüş muzaffer bir savaşçı. Manyetizma, metapsikoz ve Hindu ritüellerinin yön verdiği bir olay örgüsü. Gau-tier’den XIX. yüzyıl Paris’inden, Floransa’dan ve Hindistan’ın derinliklerinden manzaralar sunan, kimi zaman komediye varan, çağdaş bir beden değiştirme ve ruh göçü hikayesi.


Ürün Adı: Avatar
Ürün Kodu: 9786052133231
Yazar: Theophile Gautier
Basım Yılı: 2018
Kapak Türü: Karton Kapak
Sayfa Sayısı: 116
Kağıt Cinsi: 2. Hamur
Çevirmen: Kemal Ergezen
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.

Eğer kargoyu saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Sipariş Destek
2
Yükleniyor...