299 TL Üzeri Kargo Bedava, 299 TL 'ye Kadar Sabit 29.90 TL
1000 TL Ve Üzeri Alışverişlerinize Kişiye Özel Kupa Bardak Hediye !!! 1000 TL Ve Üzeri Alışverişlerinize Kişiye Özel Kupa Bardak Hediye !!! 1000 TL Ve Üzeri Alışverişlerinize Kişiye Özel Kupa Bardak Hediye !!! 1000 TL Ve Üzeri Alışverişlerinize Kişiye Özel Kupa Bardak Hediye !!!

Çiziyorum Yazıyorum Sesleri Tanıyorum

Adet
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
"Çiziyorum,Yazıyorum Sesleri Tanıyorum" kitabı,çocukların gelecekte okuma yazmayı daha kolay öğrenebilmelerini ve güzel yazı yazma becerisini kazanmalarını hedeflemektedir.

Harflerin şekilleri ile ilgili görsel zekâ alanını uyarmak ve sesleri harflerle ilişkilendirmek,ilköğretim çağına gelmekte olan çocukların daha kolay okuma yazma becerisini kazanmalarına temel oluşturacaktir.

"Çiziyorum,Yazıyorum Sesleri Tanıyorum" kitabında çizgi çalışmaları ,ses çalışmaları,nesne-ses/ses-nesne ilişkilendirme çalışmaları,büyük küçük harf ayrımının yapılması,el yazıyla düzgün harf yazma çalışmaları,0'dan 10'a kadar rakamların doğru şekilde yazılmaları gibi bir çok çeşitli ve eğlenceli çalışmalar titizlikle sunulmuştur.Kitaptaki seslerin veriliş sırasında,MEB Talim Terbiye kurulu tarafından 10.08.2006 tarihinde yayınlanan yeni müfredat programının önerileri esas olarak alınmıştır.

Ürün Adı: Çiziyorum Yazıyorum Sesleri Tanıyorum
Ürün Kodu: 9789752740280
Yazar: Tuba Bozcan - Mehmet Bozcan
Basım Yılı: 2016
Kapak Türü: Karton Kapak
Sayfa Sayısı: 128
Kağıt Cinsi: 1. Hamur
Çevirmen:
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.

Eğer kargoyu saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Benzer Ürünler
Sipariş Destek
2
Yükleniyor...