299 TL Üzeri Kargo Bedava, 299 TL 'ye Kadar Sabit 29.90 TL
1000 TL Ve Üzeri Alışverişlerinize Kişiye Özel Kupa Bardak Hediye !!! 1000 TL Ve Üzeri Alışverişlerinize Kişiye Özel Kupa Bardak Hediye !!! 1000 TL Ve Üzeri Alışverişlerinize Kişiye Özel Kupa Bardak Hediye !!! 1000 TL Ve Üzeri Alışverişlerinize Kişiye Özel Kupa Bardak Hediye !!!

Yakıcı Sır

Adet
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Edgar henüz on iki yaşında, bir an önce büyüme arzusuyla yanıp tutuşan merak dolu kü-çük bir çocuktur. Geçirmiş olduğu hastalıktan dolayı annesiyle birlikte gittiği Semme-ring’te genç bir baronla arkadaşlık kurar. Yaşıtlarının toyluğundan sıkılmış olan Edgar ye-tişkin biriyle dost olduğu için oldukça heyecanlıdır. Ancak onun aksine bu yakışıklı, ma-ceraperest baronun amacı küçük çocuğu kullanarak güzel annesiyle yakınlaşmaktır.
Yakıcı Sır, annesiyle yabancı bir adam arasındaki sırrı öğrenen ve bu sırra ortak edilen kü-çük bir çocuğun yetişkinler dünyasına açılan kapıyı aralamasıyla sevdiklerine karşı duy-duğu sevgi, güven ve saygıyı yitirmesini anlatan başarılı bir novelladır.
“Sanki bugün gerçeği tüm çıplaklığıyla görmüştü, çocuk oluşundan dolayı binlerce yalan-la maskelenmiş haliyle değil, aksine, tarif edilemez derecede tehlikeli güzelliği içinde görmüştü onu. Günlerin acı ve sevinç arasındaki yoğun gelgitlerle tıka basa dolu olabile-ceğini aklına bile getiremezdi. Önünde böylesine daha pek çok günün ve sürprizlerini keş-fedebileceği uzun bir hayatın olduğunu düşünmek onu mutlu ediyordu.”


Ürün Adı: Yakıcı Sır
Ürün Kodu: 9786052133460
Yazar: Stefan Zweig
Basım Yılı: 2018
Kapak Türü: Karton kapak
Sayfa Sayısı: 92
Kağıt Cinsi: 2.Hamur
Çevirmen: Pınar Şeren
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.

Eğer kargoyu saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Sipariş Destek
2
Yükleniyor...